Přeskočit na obsah
Státní instituce

Vysoké učení technické v Brně

Otevřené zakázky
7
Zakázky celkem
374
Průměr nabídek
2,7
Zakázka Lhůta
Po lhůtě 3489
Dodávky kancelářských potřeb a materiálů 2026/2027
Kancelářská a výpočetní technika Vysoké učení technické v Brně Brno dodávky · Nadlimitní
23. 10. 2026 07:00 lhůta skončila
Po lhůtě 3486
Projektová dokumentace modernizace vybraných prostor a technické infrastruktury Fakulty stavební VUT - opakování II - cenová část nabídky
Projektování a inženýrské služby Vysoké učení technické v Brně Brno služby · Podlimitní
22. 10. 2026 08:00 lhůta skončila
Po lhůtě 3485
Projektová dokumentace modernizace vybraných prostor a technické infrastruktury Fakulty stavební VUT - opakování II
Projektování a inženýrské služby Vysoké učení technické v Brně Brno služby · Podlimitní
22. 10. 2026 08:00 lhůta skončila
Po lhůtě 3484
Dodávka ICT pro FSI VUT 12/2026
Kancelářská a výpočetní technika Vysoké učení technické v Brně Brno dodávky · Nadlimitní
21. 10. 2026 08:00 lhůta skončila
Po lhůtě Z2026-049920
Extraktor ASE
Laboratorní a měřicí technika Vysoké učení technické v Brně Brno dodávky · Nadlimitní
19. 10. 2026 10:00 lhůta skončila
Po lhůtě Z2026-049506
Rekonstrukce výtahů objektů A02, A03 a A04 Kolejí PPV VUT
Stroje a zařízení Vysoké učení technické v Brně Brno dodávky · Nadlimitní
19. 10. 2026 08:00 lhůta skončila
Po lhůtě 3487
Dodávka 1 ks notebooku pro robotickou laboratoř FA VUT
Kancelářská a výpočetní technika Vysoké učení technické v Brně Brno dodávky · Nadlimitní
16. 10. 2026 07:00 lhůta skončila
Zadáno 3483
Prodloužení podpory SW produktů licenčního programu Oracle
Obor neuveden Vysoké učení technické v Brně Brno služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
13. 10. 2026 08:00 lhůta skončila
Po lhůtě 3479
Propagační předměty z recyklovaných textilií pro FIT VUT
Nábytek a vybavení Vysoké učení technické v Brně Brno dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
1. 10. 2026 08:00 lhůta skončila
Po lhůtě 3472
Dodávka 20 ks tabletů a příslušenství pro FA VUT
Kancelářská a výpočetní technika Vysoké učení technické v Brně Brno dodávky · Nadlimitní
25. 9. 2026 08:00 lhůta skončila
Po lhůtě 3440
Dodávka nových výtahů v integrovaném objektu FP VUT – opakování
Stavební práce Vysoké učení technické v Brně Brno dodávky · Podlimitní
24. 9. 2026 11:00 lhůta skončila
Zadáno 3464
Programátorské práce, správa a technická podpora webové prezentace CEITEC
IT, software a telekomunikace Vysoké učení technické v Brně Brno služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
16. 9. 2026 12:00 lhůta skončila
Zadáno 3469
Servery centrální integrační platformy CDB
Obor neuveden Vysoké učení technické v Brně Brno dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
16. 9. 2026 08:00 lhůta skončila
Zrušeno 3471
Dodávka ICT pro FSI VUT 11/2026
Kancelářská a výpočetní technika Vysoké učení technické v Brně Brno dodávky · Nadlimitní
14. 9. 2026 08:00 lhůta skončila
Zadáno 3470
Prodloužení licence a campus wide služby k matematickému software Matlab
Obor neuveden Vysoké učení technické v Brně Brno služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
8. 9. 2026 07:00 lhůta skončila
Po lhůtě 3459
Vysokorychlostní kamera / High Speed Camera
Laboratorní a měřicí technika Vysoké učení technické v Brně Brno dodávky · Podlimitní
3. 9. 2026 12:00 lhůta skončila
Zrušeno 3465
Komunální traktor pro CEITEC VUT
Stroje a zařízení Vysoké učení technické v Brně Brno dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
2. 9. 2026 12:00 lhůta skončila
Zrušeno 3433
CNC frézka
Obor neuveden Vysoké učení technické v Brně Brno dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
31. 8. 2026 08:00 lhůta skončila
Po lhůtě 3467
Dodávka ICT pro FSI VUT 10/2026
Kancelářská a výpočetní technika Vysoké učení technické v Brně Brno dodávky · Nadlimitní
31. 8. 2026 08:00 lhůta skončila
Po lhůtě 3466
Dodávka ICT pro FSI VUT 09/2026
Kancelářská a výpočetní technika Vysoké učení technické v Brně Brno dodávky · Nadlimitní
31. 8. 2026 08:00 lhůta skončila

Kontaktní údaje

IČO
00216305
Sídlo
BrnoJihomoravský kraj

Jak zadavatel soutěží

Ukončená řízení
367
Zrušená řízení
4011 % z ukončených
Jediná nabídka
10741 % dokončených řízení
Průměrný počet nabídek
2,7
Průměrná délka lhůty
24,7 dní

Více než třetina dokončených řízení měla jedinou nabídku. U takového zadavatele se vyplatí sledovat lhůty včas.

Nejčastější obory

  • Obor neuveden136
  • Laboratorní a měřicí technika57
  • Kancelářská a výpočetní technika41
  • Stroje a zařízení41
  • Stavební práce32
Připravujeme: zadávání zakázek a poptávek firem.Připravujeme: hlídání zakázek bude součástí členské zóny.Připravujeme: porovnání zakázek.Připravujeme: registrace členů.Připravujeme: export lhůty do kalendáře.Připravujeme: sdílení odkazu.

Měříme návštěvnost nástrojem Google Analytics jen s vaším souhlasem. Podrobnosti najdete na stránce Cookies a měření návštěvnosti.