Přeskočit na obsah
Obec / město

Městys Březno

Otevřené zakázky
0
Zakázky celkem
10
Průměr nabídek
3,3
Zakázka Lhůta
Zadáno Z2025-001163
Přístavba a rekonstrukce části budovy č. p. 115 – ZŠ Březno III
Stavební práce Městys Březno Březno stavební práce · Podlimitní
14. 10. 2024 09:00 lhůta skončila
Zadáno Z2024-054844
Výstavba požární zbrojnice ve Březně
Obor neuveden Městys Březno Březno stavební práce · Podlimitní
30. 9. 2024 10:00 lhůta skončila
Zadáno VZ0179998
Výstavba sběrného dvora ve Březně-soutěž II
Obor neuveden Městys Březno Březno stavební práce · Podlimitní
24. 1. 2024 10:00 lhůta skončila
Zadáno VZ0176192
Smlouva o dílo - "Z1 Lokalita pro výstavbu 9RD ve Březně, vodovod a splašková kanalizace"
Obor neuveden Městys Březno Březno stavební práce · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Bez lhůty VZ0198831
Compag smlouva
Obor neuveden Městys Březno Březno služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Bez lhůty VZ0176246
Smlouva o dílo - Zpracování projektové dokumentace na výstavbu Vodovodu Dolánky - Kladěruby
Obor neuveden Městys Březno Březno služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Bez lhůty VZ0187128
Příkazní smlouva - Přístavba a rekonstrukce části budovy čp.115 - ZŠ Březno
Obor neuveden Městys Březno Březno služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno VZ0226416
Kupní smlouva - dodávka kontejnerů
Obor neuveden Městys Březno Březno dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno VZ0223342
Nákup dopravního automobilu pro JSDHO Březno
Obor neuveden Městys Březno Březno dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno VZ0259822
Oprava asfaltového krytu místní komunikace ke sběrnému dvoru, u požární zbrojnice včetně parkovacího stání a odvodnění a v Dolánkách
Obor neuveden Městys Březno Březno stavební práce · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena

Kontaktní údaje

IČO
00237574
Sídlo
BřeznoStředočeský kraj
Profil zadavatele
Městys Březno

Jak zadavatel soutěží

Ukončená řízení
10
Zrušená řízení
00 % z ukončených
Jediná nabídka
00 % dokončených řízení
Průměrný počet nabídek
3,3
Průměrná délka lhůty
19,7 dní

Nejčastější obory

  • Obor neuveden9
  • Stavební práce1
Připravujeme: zadávání zakázek a poptávek firem.Připravujeme: hlídání zakázek bude součástí členské zóny.Připravujeme: porovnání zakázek.Připravujeme: registrace členů.Připravujeme: export lhůty do kalendáře.Připravujeme: sdílení odkazu.

Měříme návštěvnost nástrojem Google Analytics jen s vaším souhlasem. Podrobnosti najdete na stránce Cookies a měření návštěvnosti.