Přeskočit na obsah
Obec / město

Město Zábřeh

Otevřené zakázky
0
Zakázky celkem
24
Průměr nabídek
2,6
Zakázka Lhůta
Bez lhůty 47736/2026
Terasa kavárny kulturního domu
Stavební práce Město Zábřeh Zábřeh stavební práce · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zrušeno 29901/2026
Terasa kavárny kulturního domu
Stavební práce Město Zábřeh Zábřeh stavební práce · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno 278082026
Plynová kotelna MŠ Severáček
Stavební práce Město Zábřeh Zábřeh stavební práce · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno 12167/2026
Revitalizace sídliště Severovýchod, Zábřeh - vegetační úpravy, etapa I
Zemědělství, zeleň a lesnictví Město Zábřeh Zábřeh služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zrušeno 16526/2026
Hřbitov Zábřeh – nové kolumbárium
Stavební práce Město Zábřeh Zábřeh stavební práce · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno V 00899
„V 00899 – Chodník Skalička – stavební práce“
Stavební práce Město Zábřeh Zábřeh stavební práce · Podlimitní
Lhůta neuvedena
Zadáno 12585/2026
ZŠ a DDM Krasohled – oprava asfaltového hřiště
Stavební práce Město Zábřeh Zábřeh stavební práce · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zrušeno 08908/2026
Hřbitov Zábřeh – nové kolumbárium
Stavební práce Město Zábřeh Zábřeh stavební práce · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno Z2026-009542
Revitalizace sídliště Severovýchod, Zábřeh – etapa II
Stavební práce Město Zábřeh Zábřeh stavební práce · Podlimitní
Lhůta neuvedena
Bez lhůty neuvedeno
Oprava střechy a technické zhodnocení – výměna střešních oken – dům zvláštního určení Nerudova 2082/7, Zábřeh.
Stavební práce Město Zábřeh Zábřeh stavební práce · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno 49146/2025
Dokumentace pro povolení stavby Rekonstrukce budovy Masarykovo náměstí 2
Projektování a inženýrské služby Město Zábřeh Zábřeh služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zrušeno Z2026-000324
Rekonstrukce staré radnice
Stavební práce Město Zábřeh Zábřeh stavební práce · Podlimitní
Lhůta neuvedena
Zadáno 45501/2025
Rekonstrukce Masarykova náměstí – dokumentace pro provádění stavby
Projektování a inženýrské služby Město Zábřeh Zábřeh služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno Z2025-059666
Sdružené služby dodávky plynu pro město Zábřeh, jeho příspěvkové organizace, sbory dobrovolných hasičů, společnosti s majetkovou účastí města pro období dodávky 2026-2027
Energie, paliva a voda Město Zábřeh Zábřeh dodávky · Nadlimitní
Lhůta neuvedena
Zadáno Z2025-059641
Sdružené služby dodávky elektřiny pro město Zábřeh, jeho příspěvkové organizace, sbory dobrovolných hasičů, společnosti s majetkovou účastí města pro období dodávky od 01.01.2026 do 31.12.2027
Energie, paliva a voda Město Zábřeh Zábřeh dodávky · Nadlimitní
Lhůta neuvedena
Zadáno 39871/2025
Stavební úprava úseku od stávajícího železničního mostu po křižovatku Skalička a Rudolfov
Stavební práce Město Zábřeh Zábřeh stavební práce · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno Z2025-045185
Instalace fotovoltaiky, tepelného čerpadla a systému pro recyklaci bazénových vod v Plaveckém areálu Zábřeh
Stroje a zařízení Město Zábřeh Zábřeh Část 3: Systém recyklace bazénových vod dodávky · Nadlimitní
Lhůta neuvedena
Zadáno Z2025-045185
Instalace fotovoltaiky, tepelného čerpadla a systému pro recyklaci bazénových vod v Plaveckém areálu Zábřeh
Stroje a zařízení Město Zábřeh Zábřeh Část 2: Tepelné čerpadlo dodávky · Nadlimitní
Lhůta neuvedena
Zadáno Z2025-045185
Instalace fotovoltaiky, tepelného čerpadla a systému pro recyklaci bazénových vod v Plaveckém areálu Zábřeh
Stroje a zařízení Město Zábřeh Zábřeh Část 1: Fotovoltaika dodávky · Nadlimitní
Lhůta neuvedena
Zadáno 36937/2026
Odvodnění garáží na sídlišti Havlíčkova
Stavební práce Město Zábřeh Zábřeh stavební práce · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena

Kontaktní údaje

IČO
00303640
Sídlo
ZábřehOlomoucký kraj
Profil zadavatele
město Zábřeh

Jak zadavatel soutěží

Ukončená řízení
24
Zrušená řízení
521 % z ukončených
Jediná nabídka
318 % dokončených řízení
Průměrný počet nabídek
2,6
Průměrná délka lhůty
–

Nejčastější obory

  • Stavební práce15
  • Stroje a zařízení3
  • Energie, paliva a voda2
  • Projektování a inženýrské služby2
  • Zemědělství, zeleň a lesnictví2
Připravujeme: zadávání zakázek a poptávek firem.Připravujeme: hlídání zakázek bude součástí členské zóny.Připravujeme: porovnání zakázek.Připravujeme: registrace členů.Připravujeme: export lhůty do kalendáře.Připravujeme: sdílení odkazu.

Měříme návštěvnost nástrojem Google Analytics jen s vaším souhlasem. Podrobnosti najdete na stránce Cookies a měření návštěvnosti.