Přeskočit na obsah
Obec / město

Obec Podlesí

Otevřené zakázky
0
Zakázky celkem
9
Průměr nabídek
2
Zakázka Lhůta
Zadáno N006/24/V00012938
Oprava místních komunikací – Podlesí, větev A a B
Stavební práce Obec Podlesí Podlesí stavební práce · Podlimitní
3. 6. 2024 10:00 lhůta skončila
Zadáno Z2024-003432
Komplexní zabezpečení zneškodnění směsného komunálního odpadu pro Obec Podlesí
Úklid, odpady a životní prostředí Obec Podlesí Podlesí služby · Podlimitní
2. 11. 2023 10:00 lhůta skončila
Zadáno N006/26/V00027206
Úprava autobusové zastávky a veřejného prostranství
Stavební práce Obec Podlesí Podlesí stavební práce · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno N006/24/V00030450
ÚPRAVA CHODNÍKU A KOMUNIKACE Tř. III/1188 - - Podlesí, par. č. 62/1, 62/2, 35/1
Stavební práce Obec Podlesí Podlesí stavební práce · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno N006/24/V00034855
Výměna hlavního zdroje vytápění za tepelné čerpadlo budovy OÚ Podlesí
Stroje a zařízení Obec Podlesí Podlesí dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno N006/25/V00021495
Dodávka nádob na odpad pro vážní systém
Stavební materiály a konstrukce Obec Podlesí Podlesí dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno N006/25/V00036099
PODLESÍ - ÚPRAVA VEŘEJNÉHO PROSTRANSTVÍ A KOMUNIKACE
Stavební práce Obec Podlesí Podlesí stavební práce · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno N006/26/V00000917
Projektová příprava rekonstrukce sportovních kabin v Podlesí
Projektování a inženýrské služby Obec Podlesí Podlesí služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno N006/24/V00000058
Sběr, svoz a likvidace tříděného odpadu pro obec Podlesí
Úklid, odpady a životní prostředí Obec Podlesí Podlesí služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena

Kontaktní údaje

IČO
00662941
Sídlo
PodlesíStředočeský kraj
Profil zadavatele
Obec Podlesí

Jak zadavatel soutěží

Ukončená řízení
9
Zrušená řízení
00 % z ukončených
Jediná nabídka
00 % dokončených řízení
Průměrný počet nabídek
2
Průměrná délka lhůty
32 dní

Nejčastější obory

  • Stavební práce4
  • Úklid, odpady a životní prostředí2
  • Projektování a inženýrské služby1
  • Stavební materiály a konstrukce1
  • Stroje a zařízení1
Připravujeme: zadávání zakázek a poptávek firem.Připravujeme: hlídání zakázek bude součástí členské zóny.Připravujeme: porovnání zakázek.Připravujeme: registrace členů.Připravujeme: export lhůty do kalendáře.Připravujeme: sdílení odkazu.

Měříme návštěvnost nástrojem Google Analytics jen s vaším souhlasem. Podrobnosti najdete na stránce Cookies a měření návštěvnosti.