Přeskočit na obsah
Kraj

Pardubický kraj

Otevřené zakázky
8
Zakázky celkem
204
Průměr nabídek
3,6
Zakázka Lhůta
Končí brzy Z2026-051669
Energetické úspory metodou EPC ve vybraných objektech Nemocnice Pardubice a Nemocnice Chrudim
Projektování a inženýrské služby Pardubický kraj Pardubice služby · Nadlimitní
26. 10. 2026 07:00 za 3 dny
Končí brzy ZP-6493
Bezpečnost komunikační infrastruktury 2027
IT, software a telekomunikace Pardubický kraj Pardubice služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
30. 10. 2026 09:00 za 7 dní
Otevřená Z2026-051880
Poskytování energetických služeb metodou EPC ve vybraných objektech v majetku Pardubického kraje - balíček XII.
Projektování a inženýrské služby Pardubický kraj Pardubice služby · Nadlimitní
2. 11. 2026 09:00 za 10 dní
Otevřená ZP-6426
DSS Slatiňany – komunitní dům E
Stavební práce Pardubický kraj Pardubice stavební práce · Podlimitní
2. 11. 2026 10:00 za 10 dní
Otevřená Z2026-038428
Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí, výstavba nové budovy, KRANIOPROGRAM
Stavební práce Pardubický kraj Pardubice stavební práce · Nadlimitní
5. 11. 2026 09:00 za 13 dní
Otevřená Z2026-045721
Zpracování projektové dokumentace na stavbu "DM a ŠJ Pardubice - novostavba DM, areál Ke Tvrzi
Projektování a inženýrské služby Pardubický kraj Pardubice služby · Nadlimitní
11. 11. 2026 09:00 za 19 dní
Otevřená Z2026-053377
Modernizace silnice II/355 Chrast-Hrochův Týnec (okružní křiž.)
Stavební práce Pardubický kraj Pardubice stavební práce · Nadlimitní
12. 11. 2026 11:00 za 20 dní
OtevřenáNová Z2026-057046
„NPK, a.s., Orlickoústecká nemocnice, odvedení srážkových vod z areálu nemocnice vč. nápravných opatření, 1. etapa“
Stavební práce Pardubický kraj Pardubice stavební práce · Podlimitní
20. 11. 2026 09:00 za 28 dní

Kontaktní údaje

IČO
70892822
Sídlo
PardubicePardubický kraj
Profil zadavatele
PARDUBICKÝ KRAJ

Jak zadavatel soutěží

Ukončená řízení
196
Zrušená řízení
2513 % z ukončených
Jediná nabídka
4631 % dokončených řízení
Průměrný počet nabídek
3,6
Průměrná délka lhůty
26,8 dní

Nejčastější obory

  • Stavební práce57
  • Projektování a inženýrské služby48
  • Nábytek a vybavení29
  • IT, software a telekomunikace27
  • Stroje a zařízení8
Připravujeme: zadávání zakázek a poptávek firem.Připravujeme: hlídání zakázek bude součástí členské zóny.Připravujeme: porovnání zakázek.Připravujeme: registrace členů.Připravujeme: export lhůty do kalendáře.Připravujeme: sdílení odkazu.