Přeskočit na obsah
Státní instituce

Katastrální úřad pro Olomoucký kraj

Otevřené zakázky
0
Zakázky celkem
22
Průměr nabídek
2,3
Zakázka Lhůta
Zadáno N006/25/V00037635
Dodávky sanitárního zboží Katastrálnímu úřadu pro Olomoucký kraj v letech 2026 - 2027
Stavební materiály a konstrukce Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
24. 11. 2025 08:50 lhůta skončila
Zrušeno N006/25/V00033860
Dodávky sanitárního zboží Katastrálnímu úřadu pro Olomoucký kraj v letech 2026 - 2027
Stavební materiály a konstrukce Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
24. 10. 2025 08:50 lhůta skončila
Zadáno N006/25/V00030375
KÚ pro Olomoucký kraj - Dopravní technika
Vozidla a dopravní technika Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
22. 9. 2025 08:50 lhůta skončila
Zadáno N006/25/V00026927/001
Zajištění úklidových služeb Katastrálního úřadu pro Olomoucký kraj v letech 2025 – 2027
Úklid, odpady a životní prostředí Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc Katastrální úřad pro Olomoucký kraj služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
15. 9. 2025 08:50 lhůta skončila
Zadáno N006/25/V00026927/002
Zajištění úklidových služeb Katastrálního úřadu pro Olomoucký kraj v letech 2025 – 2027
Úklid, odpady a životní prostředí Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc Katastrální pracoviště Olomouc služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
15. 9. 2025 08:50 lhůta skončila
Zadáno N006/25/V00026927/003
Zajištění úklidových služeb Katastrálního úřadu pro Olomoucký kraj v letech 2025 – 2027
Úklid, odpady a životní prostředí Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc Katastrální pracoviště Šumperk služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
15. 9. 2025 08:50 lhůta skončila
Zadáno N006/25/V00026927/004
Zajištění úklidových služeb Katastrálního úřadu pro Olomoucký kraj v letech 2025 – 2027
Úklid, odpady a životní prostředí Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc Katastrální pracoviště Prostějov služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
15. 9. 2025 08:50 lhůta skončila
Zadáno N006/25/V00026927/005
Zajištění úklidových služeb Katastrálního úřadu pro Olomoucký kraj v letech 2025 – 2027
Úklid, odpady a životní prostředí Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc Katastrální pracoviště Jeseník služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
15. 9. 2025 08:50 lhůta skončila
Zadáno N006/25/V00026927/006
Zajištění úklidových služeb Katastrálního úřadu pro Olomoucký kraj v letech 2025 – 2027
Úklid, odpady a životní prostředí Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc Katastrální pracoviště Hranice služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
15. 9. 2025 08:50 lhůta skončila
Zadáno N006/25/V00026927
Zajištění úklidových služeb Katastrálního úřadu pro Olomoucký kraj v letech 2025 – 2027
Úklid, odpady a životní prostředí Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
15. 9. 2025 08:50 lhůta skončila
Zadáno N006/25/V00024519
KP Jeseník – Rekonstrukce kotelny, výměna otopných těles
Stavební práce Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc stavební práce · Veřejné zakázky malého rozsahu
28. 7. 2025 08:50 lhůta skončila
Zadáno N006/25/V00018169
KÚ pro Olomoucký kraj - Měřická technika: Dodávka 2 ks Aparatur GNSS Nivel System Point 3 s příslušenstvím
Laboratorní a měřicí technika Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
16. 6. 2025 09:00 lhůta skončila
Zadáno N006/25/V00016619
KÚ pro Olomoucký kraj - Měřická technika: Dodávka 1 ks Totální stanice Leica TS07 s příslušenstvím
Laboratorní a měřicí technika Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
4. 6. 2025 09:00 lhůta skončila
Zadáno N006/24/V00004181
Zajištění úklidových služeb Katastrálního úřadu pro Olomoucký kraj v letech 2024 - 2025_II
Úklid, odpady a životní prostředí Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
7. 3. 2024 09:00 lhůta skončila
Zadáno N006/25/V00038784
Dodávka a pokládka koberců v budově KÚ Olomouc 2025
Stavební materiály a konstrukce Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno N006/25/V00032614
PZ_Elektronická úřední deska - Katastrální úřad pro Olomoucký kraj
IT, software a telekomunikace Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno N006/25/V00007965
PZ_Ubytování pro polní pracovníky Technického odboru
Potraviny a stravování Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno N006/26/V00010225
PZ_Ubytování pro polní pracovníky Technického odboru 2026
Potraviny a stravování Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno N006/25/V00031570
PZ_Ubytovací a stravovací služby při Setkání vedoucích zaměstnanců Katastrálního úřadu pro Olomoucký kraj
Potraviny a stravování Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno N006/25/V00019713
PZ_Průkazy energetické náročnosti budov Katastrálního úřadu pro Olomoucký kraj
Projektování a inženýrské služby Katastrální úřad pro Olomoucký kraj Olomouc služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena

Kontaktní údaje

IČO
71185186
Sídlo
OlomoucOlomoucký kraj

Jak zadavatel soutěží

Ukončená řízení
22
Zrušená řízení
15 % z ukončených
Jediná nabídka
1048 % dokončených řízení
Průměrný počet nabídek
2,3
Průměrná délka lhůty
23,9 dní

Více než třetina dokončených řízení měla jedinou nabídku. U takového zadavatele se vyplatí sledovat lhůty včas.

Nejčastější obory

  • Úklid, odpady a životní prostředí8
  • Potraviny a stravování3
  • Stavební materiály a konstrukce3
  • Laboratorní a měřicí technika2
  • Projektování a inženýrské služby2
Připravujeme: zadávání zakázek a poptávek firem.Připravujeme: hlídání zakázek bude součástí členské zóny.Připravujeme: porovnání zakázek.Připravujeme: registrace členů.Připravujeme: export lhůty do kalendáře.Připravujeme: sdílení odkazu.

Měříme návštěvnost nástrojem Google Analytics jen s vaším souhlasem. Podrobnosti najdete na stránce Cookies a měření návštěvnosti.