Přeskočit na obsah

Veřejné zakázky

101 289 zadávacích postupů včetně ukončených

Zakázka Lhůta
Zadáno ZP-47520
Stěhovací a vyklízecí práce
Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
5. 10. 2026 12:00 lhůta skončila
Zadáno N006/26/V00019882
Vzdělávání zaměstnanců V – VDA 6.5 produktový audit s certifikací
Mobis Automotive System Czech s.r.o. služby · Nadlimitní
Lhůta neuvedena
Zadáno ZP-11172
Metropolitní síť-součinnost prací-provedení pokládky optické infrastruktury ul. 28. října formou přípolože chráničky HDPE
Statutární město Děčín dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
15. 9. 2026 12:00 lhůta skončila
Zadáno N006/26/V00019871
Vzdělávání zaměstnanců V – VDA základy IATF 16949
Mobis Automotive System Czech s.r.o. služby · Nadlimitní
Lhůta neuvedena
Končí brzy ZP-2816
TDS - „Parkovací plochy Karviná – Hranice a Karviná – Ráj“
Statutární město Karviná služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
22. 10. 2026 06:00 za 3 dny
Bez lhůty neuvedeno
Snížení energetické náročnosti budovy K5
RAMET s.r.o. stavební práce · Podlimitní
Lhůta neuvedena
Zadáno ZP-47519
Nákup zámků na šatní skříňky
Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
24. 9. 2026 12:00 lhůta skončila
Otevřená ZP-8483
Stereoskopické mikroskopy pro práci s cerebrálními organoidy
Masarykova univerzita dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
27. 10. 2026 09:00 za 8 dní
Zadáno OCP/OB/2292/26
Správa webu adaptacepraha.cz
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno OCP/OB/2293/26
Poradenská a konzultační činnost v oblasti mitigace klimatické změny na území hl. m. Prahy
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Otevřená ZP-2817
PD – „Zámek Fryštát - sanace a oprava trhlin a prasklin“
Statutární město Karviná služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
27. 10. 2026 07:00 za 8 dní
Zadáno N006/26/V00033477
Vestavba třídy mateřské školy na Kratochvilce
Obec Kratochvilka stavební práce · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno N006/26/V00033544
Odbahnění vodní nádrže na p.č. 1357 k.ú. Křenovice u Dubného
Obec Dubné stavební práce · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Zadáno N006/26/V00019861
Vzdělávání zaměstnanců V – Řízení dodavatelských řetězců
Mobis Automotive System Czech s.r.o. služby · Nadlimitní
Lhůta neuvedena
Zadáno ZP-6499
Manuály - FVE Pardubického kraje
Pardubický kraj služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
13. 10. 2026 12:00 lhůta skončila
Otevřená ZP-P26V00006436
Úspory energie – Klimkovice
RenoFarma Slezan, a.s. stavební práce · Podlimitní
3. 11. 2026 08:00 za 15 dní
Zadáno ZP-47518
Oprava podlahových krytin
Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace služby · Veřejné zakázky malého rozsahu
19. 8. 2026 12:00 lhůta skončila
Zadáno N006/26/V00029543
Nákup posilovacích strojů a vybavení do posiloven KŘP Jmk
Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
Lhůta neuvedena
Otevřená N006/26/V00033553/001
Dodávka bezpečnostních přepážek pro KrP Příbram 2026
Úřad práce České republiky Bezpečnostní přepážky pro KrP Příbram 2026 - jihozápad dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
5. 11. 2026 12:00 za 17 dní
Otevřená N006/26/V00033553/002
Dodávka bezpečnostních přepážek pro KrP Příbram 2026
Úřad práce České republiky Bezpečnostní přepážky pro KrP Příbram 2026 - severovýchod dodávky · Veřejné zakázky malého rozsahu
5. 11. 2026 12:00 za 17 dní